Семеряга Оксана Володимирівна — практичний психолог

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ – 2020

З 02.11. по 06.11.2020 р. у КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №204 КТ» КМР проходив Тиждень психології під назвою «Пізнаю себе – розумію інших» та девізом «Пізнай себе – поглянь у себе!»

Головною метою стало розширення уявлень дітей про себе як особистість (свої зовнішні та внутрішні особливості, що відрізняють від інших людей) та закріплення думки про власну неповторність, унікальність. Кожен день мав свою назву та був пронизаний любов’ю до себе та ближнього.

День 1. «Будьмо знайомі!»

День 2. «Я розумію тебе».

День 3. «Чарівні засоби спілкування».

День 4. «Ти мій друг і я твій друг».

День 5. «Даруємо посмішки довкола».

Діти вчилися розуміти свій емоційний стан та визначати настрій інших по міміці, жестам, поведінці; опановували соціально прийнятні способи вираження негативних емоцій, добирали найпродуктивніші підходи вирішення неприємних ситуацій, дієві методи підтримки оточуючих. Разом з тим, засвоїли ефективні методики зняття психом’язового напруження, стабілізації власного емоційного стану. За допомогою психологічних ігор дошкільнята долали сором’язливість, скутість, підвищували впевненість у власних силах та можливостях, покращували самооцінку. Утверджувались у розумінні важливості дружби, поваги одне до одного, вправно тренували морально-етичні навички. Окрім того, помітно покращилось загальне самопочуття дітей і психологічний мікроклімат в колективі загалом.

Добирались різноманітні за своєю формою та специфікою заходи.

Найцікавішими для дітей виявились:

заняття з шишкотерапії:«Лісовичок-Чарівничок»

пізнавальне заняття:«Моє ім’я – твоє ім’я»

творча майстерня:«Портрет найкращого друга»

дотиковий масаж з використанням шишок

Заняття з шишкотерапії:«Лісовичок-Чарівничок»

Дотиковий масаж з використанням шишок

Пізнавальне заняття:«Моє ім’я – твоє ім’я»

Творча майстерня:«Портрет найкращого друга»

До Всесвітнього Дня психічного здоров’я