Шановні батьки!

Для подачі заявки щодо реєстрації спочатку необхідно зареєструватися на сайті: http://dnz-reg.nz.ua/

Після електронної реєстрації для підтвердження черги протягом 10 днів необхідно надати у заклад наступні документи:

*копію свідоцтва про народження дитини;

*копію паспорта одного з батьків;

*копії свідоцтва  про  надання пільг (якщо такі є).

Без документів ваша заявка буде відхилена.

Покрокова інструкція реєстрації дитини в ЗДО

   При вході на портал Електронної реєстрації дітей в заклади дошкільної освіти, Ви можете ознайомитися з проектом, переліком пільг на надання місця в ЗДО і вибрати підходящий для Вашої дитини дитячий садок. 

Крок № 1

Щоб подати заявку на зарахування дитини в ЗДО, необхідно спочатку зареєструватися. Для цього, натисніть на кнопку «Реєстрація» у верхньому правому куті вікна. У вікні реєстрації заповніть обов’язкові поля (вони виділені жирним).
Введіть зручний для Вас логін і введіть  два рази пароль. У полі E-mail вкажіть Вашу електронну адресу (електронну скриньку), на яку будуть приходити повідомлення. Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисніть кнопку «Зареєструватися».
            На Вашу електронну скриньку прийде повідомлення у якому буде зазначено: Ваш логін та пароль для входу в особистий кабінет на порталі Електронної реєстрації та посилання натиснувши яке Ви увійдете до порталу Електронної реєстрації. У відповідні поля вводите Ваш логін та пароль натискаєте кнопку «Увійти».

Крок №2

На закладці «Список ДНЗ» Ви можете переглянути інформацію про всі ЗДО Вашого регіону. Для цього, в полі «Населений пункт» виберіть свій населений пункт, розгортаючи дерево адміністративного устрою, наприклад: Дніпропетровська  область, м. Кривий Ріг, Довгинцівський район.
            У полі «Бажаний рік зарахування» виберіть той рік, в якому Ви хочете, щоб Ваша дитина була зарахована до ЗДО. Внизу в списку Вам будуть представлені всі заклади дошкільної освіти вибраного населеного пункту з зазначенням даних про заявки на зарахування до цих освітніх закладів. Натиснувши кнопку «Докладніше» навпроти ЗДО, можна переглянути всю інформацію про цей освітній заклад.
            Детальну інформацію про освітній заклад можна також подивитися на порталі Інформаційної системи управління освітою isuo.org, натиснувши на «Інформація про ДНЗ на порталі ІСУО». На закладці «Черга» Ви можете переглянути інформацію про черги на зарахування дітей до цього закладу.

Крок №3 (Подання заявки)

Перейдіть на закладку «Мої заявки». На даній закладці Ви можете подати нову заявку і спостерігати за статусом вже поданої заявки. Щоб додати нову заявку, натисніть кнопку «Нова заявка».
            Далі, необхідно ввести інформацію про дитину, заповнивши відповідні поля.
Поля, виділені напівжирним, обов’язкові для заповнення. Обов’язково введіть прізвище, ім’я, по батькові та дату народження дитини.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Дані необхідно вносити українською мовою, згідно з свідоцтвом про народження дитини

Прізвище, ім’я, по батькові та інші персональні дані дитини повинні бути написані в точності, як і в свідоцтві про народження дитини Так, наприклад, якщо ім’я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім’я Настя, то така заявка буде вважатися неправильною.

            Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних у документах, будуть відхилені.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ!!!

Для прийняття дитини в ЗДО потрібно надати довідку форми №063/о «Карта профілактичних щеплень» із позначками про вакцинацію та ревакцинацію в ній.

Таку довідку можна взяти в сімейного лікаря вашої дитини.

Якщо ви переїхали в іншу область і не маєте з собою документів про щеплення, їх можна відновити. Як це зробити, читайте тут – https://bit.ly/karta_vac

Крім того, для вступу дитини до ЗДО потрібно надати довідку від сімейного лікаря, що дитина здорова.

Для відвідування школи дитина має пройти профілактичний огляд та надати довідку форми №086-1/о про його результати. Детальніше про медичні огляди за посиланням https://bit.ly/3KEsefN

Ніяких інших медичних документів заклади дошкільної та шкільної освіти вимагати не можуть. Виняток – спеціалізовані заклади освіти та діти, для яких створюють інклюзивні групи чи класи. Таким дітям необхідно надати витяг про комплексну оцінку з Інклюзивно-ресурсного центру.